0

Jean de Gonet – Relieur

Ten francuski introligator (ur. 1950) przygodę z rzemiosłem rozpoczął w wieku 17 lat. Po maturze i uwolnieniu się od obowiązków związanych ze służbą wojskową, zdał egzamin konkursowy i tym samym otrzymał posadę introligatora w Służbie Historycznej Marynarki Wojennej w 1971 roku.

Ken Grimwood – Powtórka

A dokładniej to “Replay”, ponieważ od kilku miesięcy oprawiam książki w języku angielskim. Już sporo czasu zajmuję się introligatorstwem, a tak wiele jeszcze przede mną. Przy tej oprawie ponownie spróbowałem wykonać coś po raz pierwszy i do ostatniego momentu zastanawiałem się, jaki będzie ostateczny efekt.

Introligator Polski

Od kilkunastu dni dostępny jest pierwszy numer drukowanej wersji biuletynu Stowarzyszenia Introligatorów Polskich – Introligator Polski. Na stronie internetowej SIP zainteresowani znajdą wszystkie informacje dotyczące tego wydawnictwa.

“Krwawy Południk”

Gdy otrzymałem powyższy tytuł do opracowania, czyli przygotowania projektu oprawy, poprosiłem klienta o przesłanie dostępnych materiałów, które byłyby pomocne w tym procesie.

Egzorcysta

Kilka tygodni trwały wszystkie prace związane z tym tytułem. Wybór konkretnej skóry, kolorystyka, technika oprawy, rodzaj pudełka ochronnego etc.

1 2 3 5 6
Zamówienie