0

“Krwawy Południk”

Gdy otrzymałem powyższy tytuł do opracowania, czyli przygotowania projektu oprawy, poprosiłem klienta o przesłanie dostępnych materiałów, które byłyby pomocne w tym procesie.

Egzorcysta

Kilka tygodni trwały wszystkie prace związane z tym tytułem. Wybór konkretnej skóry, kolorystyka, technika oprawy, rodzaj pudełka ochronnego etc.

Rękopis

To będzie post o oprawie rękopisu, który wykonałem w tym roku, ale już kilka miesięcy temu. Na koniec wykonałem kilkanaście zdjęć, po czym cały materiał powędrował do mojego komputerowego archiwum.

Oda Do Rąk (duńska oprawa milimetrowa)

Praca przy tej oprawie sprawiła mi wiele satysfakcji i przyjemności. To absolutnie nie oznacza, że przy innych technikach się męczę… Po prostu nie wykonuję jej często, a równie chętnie chwytam “do rąk” zarówno papier dekoracyjny, jak i skórę.

Księgi Jakubowe

Ponownie oprawiałem jeden z tytułów Pani Olgi Tokarczuk. I podobnie jak rok temu, w tym samym czasie. 19 książek otrzymałem w oprawie wydawniczej pod koniec listopada, ustalenia z klientem były takie, aby kontynuować stylizację utrzymaną w identyczny sposób, jak podczas realizacji “Biegunów”.

1 2 3 4 5
Zamówienie