0

Ken Grimwood – Powtórka

A dokładniej to “Replay”, ponieważ od kilku miesięcy oprawiam książki w języku angielskim. Już sporo czasu zajmuję się introligatorstwem, a tak wiele jeszcze przede mną. Przy tej oprawie ponownie spróbowałem wykonać coś po raz pierwszy i do ostatniego momentu zastanawiałem się, jaki będzie ostateczny efekt.

Introligator Polski

Od kilkunastu dni dostępny jest pierwszy numer drukowanej wersji biuletynu Stowarzyszenia Introligatorów Polskich – Introligator Polski. Na stronie internetowej SIP zainteresowani znajdą wszystkie informacje dotyczące tego wydawnictwa.

“Krwawy Południk”

Gdy otrzymałem powyższy tytuł do opracowania, czyli przygotowania projektu oprawy, poprosiłem klienta o przesłanie dostępnych materiałów, które byłyby pomocne w tym procesie.

Egzorcysta

Kilka tygodni trwały wszystkie prace związane z tym tytułem. Wybór konkretnej skóry, kolorystyka, technika oprawy, rodzaj pudełka ochronnego etc.

Rękopis

To będzie post o oprawie rękopisu, który wykonałem w tym roku, ale już kilka miesięcy temu. Na koniec wykonałem kilkanaście zdjęć, po czym cały materiał powędrował do mojego komputerowego archiwum.

1 2 3 5 6
Zamówienie